İstanbul Üniversitesi’nden Sosyal Medya Eğitimi

banliyo akademi
İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi, Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi ve sektör uzmanlarından oluşan deneyimli ekip tarafından kurulan Banliyo Sosyal Medya Akademisi’nin ilk dönem dersleri 26 Ocak’ta başlıyor.

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi öğretim üyeleri ve alanında deneyimli sosyal medya iletişim danışmanları tarafından ortaklaşa başlatılan Banliyo Sosyal Medya Akademisi’nde,  Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika verilecek. Herhangi bir sınırlama olmayan programda tüm katılımcılar, 12 hafta ve toplamda 96 saat eğitim alacak.

kamu ve özel sektör çalışanlarını hedefleyen eğitimde yeni medyadaki fırsat alanları, dijital pazarlama kampanyaları, sosyal medyada reklam yönetimi, mobil pazarlama, online alışveriş, topluluk yönetimleri, etik konular ve daha bir çok ilgi çekici dersler verilecek.

Program Detayları:

12 hafta 96 saat sürecek ders programı 26 Ocak 2013’de İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi binasında başlayacaktır. Kayıt için kurs ücretinin % 30’luk kısmının banka dekontu ve TC kimlik numarasının mail geçilmesi yeterli olacaktır. 5 Ocak 2013’e kadar yapılacak başvurular da % 5 erken ödeme indirimi uygulanır.

İstanbul Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından verilecek sertifika Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylıdır. Ders ücreti 2.750 TL olup % 30’u kayıt esnasında % 70’i ise kurs başlangıcında alınmaktadır. Kurumsal başvurularda 3 ve üzeri yapılacak kayıtlara % 5 indirim uygulanmaktadır.

Program eğitmenleri:

Daha fazla ayrıntı için www.banliyoakademi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir