Şıklığın siyahla yaratıcı buluşması: LG Prada 3

Tasarımı siyah renk üzerine geliştiren LG, çok şık ve high level bir telefona imza atmış. İsmi LG Prada, rengi siyah, menüsü de siyah. Yani göz alıcı bir siyahlık.  Zevkine ve modaya  düşkün kadınların tercih edebileceği LG Prada, ince yapısı ile de  göz kamaştırıyor. Siz de kendinizi yaratıcılığın ve şıklığın bir parçası olarak görüyorsanız, kullanmanız gereken telefon LG Prada diyebilirim.  Ben şahsen çok beğendim. Çantanız Prada, gözlüğünüz Prada, o zaman telefonunuz da Prada olmalı. Yalnız çanta ve gözlüğünüz de siyah olsun.

Bir telefona siyah bu kadar mı çok yakışır! Hele de dünyanın sayılı markalarından biri olan Prada ile bütünleşirse. Eğer bir kadın şık, yaratıcı ve farklı bir telefon almak istiyorsa LG Prada’yı tavsiye ediyorum.

Mükemmel tasarlanmış. Keskin uçlara sahip telefonun ön panelinde hiç tuş yer almıyor. Yani artık ana menü tuşu bozulur kaygısı yok. Bu durum telefona sade bir görünüm kazandırmış.

Telefonun arka kapağı tırtıklı bir yapıya sahip olduğu için çizilme veyıpranma oranı sıfır. Yani kılıf kullanmanıza gerek yok. Zaten şık.

Üstte açma kapama tuşu ile birlikte direk kameraya bağlanan bir tuş daha var. Bu tuşla fotoğraf çekmek de mümkün. Bir diğer önemli detay da, şarj etme yerini yani mini USB çıkışını küçük bir sürgü ile koruma altına alabiliyorsunuz. Önceki Apple, Samsung gibi telefonlarda görülmeyen bu özellik aslında içeriye dolan ve telefonun ömrünü azaltan tozların içeri girmesini engelliyor. LG ise Prada’yı tasarlarken hepimizin yakındığı ince detaylara dikkat etmiş.

Görsel zenginliğe sahip akıllı menü

Bir diğer dikkat çekici yanı telefonunun menüsünün kullanıcı dostu olması. Bir telefon alırken dikkat edilecek şeylerin en başında hangi işletim sistemine sahip olduğu ve nasıl bir menüsünün olduğu gelir. LG Prada, son zamanlarda sektörde büyük yükselişe geçen ve satış rakamları Apple Ios ve Window Phone’u geçen Android 2.3.7 işletim sistemini kullanıyor. Bu işletim sisteminin en büyük özelliği tamamen kullanıcı dostu olması. Telefon dışında yapabileceğiniz tüm işlemlerde size yardımcı olası.

Telefonun masa saati moduna almak bu örneklerden bir tanesi.

Aynı zamanda Prada’nın şıklığını da menüye katan LG, Normal Android menülerden ziyade Prada’nın stilini yansıtmış. Detaylar o kadar ilgi çekici ki, telefonu bilgisayara bağladığınızda size ‘şarj mı etmek istersiniz?’ yoksa ‘veri transferi mi?’ diye soruyor. Yani hem şarj edeceğim, hem de veri transfer edeceğim derken bataryayı yormuyor. İstediğiniz işlemleri clear biçimde yapıyor.

Ben iş kadınıyım, ben anneyim, ben free’yim, seyahat ederim

Paragrafın başlığı herşeyi açıklıyor aslında. Telefonun menüsünü tek tıklamayla istediğiniz türde kullanabilirsiniz. Eğer iş kadınıyım ben, benim maillerim ve internetim her an bir tık uzağımda olmalı diyorsanız ‘Sahne’ modundan İş menüsünü seçebilirsiniz. Eğer ben çok seyahat ederim, kameram ve not defterim yanımda olsun, gördüğüm her şeyi çeker not alırım derseniz de, ‘Seyahat’ moduna alabilirsiniz.  Sonuç olarak hayatınızı kolaylaştırmak için elinden geleni yapmış LG.

LG Uzaktan destek programı

LG uzaktan destek programıyla telefonunuzu LG’ye kayıt ettiriyorsunuz. Herhangi bir problem yaşadığınızda LG size yardım ediyor. Bu kadar basit. Eğer problem yaşarsanız, LG bir ‘ikon’ yanınızda.

Telefonun Performans Özellikleri

8 MP arka, 1.3 MP ön kamerası, 127 gr ağırlığı, 1 GB RAM’i 8 GB dahili belleği, Divx oynatma özelliği ve 1 GHZ hızıyla sınıfının en hızlı ve performanslı telefonu. İnternete girerken hiç zorlanmayın. Sayfaların dakikalarca açılmasını beklemeyin. Görüntü kırılmadan rahat rahat dizi ve film seyredin. Bu arada ekran o kadar parlak ki, gözünüzü alabilir. Bu da otomatik ayarlayabiliyorsunuz. Telefonun şarjı normal kullanımda 2 gün gidiyor.

Fiyatı 1500 ile 1600 arası değişiyor. Teknik ve içerik olarak tüm bilgilere Buradan ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir