Swissotel Çocuk Karnavalı bu yıl da AÇEV yararına düzenleniyor

Swissôtel The Bosphorus tarafından İstanbul’da, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için her yıl geleneksel olarak düzenlenen “Çocuk Karnavalı”, bu yıl 9. kez yapılıyor.

23 Nisan Cumartesi günü Bahçeşehir Kolejleri Ana Sponsorluğunda ve BJK Koleji, D-Smart, Dünya Göz, GAP, Limango Kids ve Marks & Spencer’ın co-sponsorluğunda gerçekleştirilecek olan karnavalın gelirleri yine AÇEV’e bağışlanıyor.
Swissôtel The Bosphorus, İstanbul’un Fuji Balo Salonu’nda 12:00 – 17:00 saatleri arasında düzenlenecek “Çocuk Karnavalı” çocuklara ve ailelerine bir çok eğlence seçeneği sunuyor. Brunch ile başlayacak etkinlikte, çocukları büyük sürprizler bekliyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl da çocuklar, birbirinden değişik oyuncaklarla oyunlar oynayabilecek ve sürpriz sanatçılarla bir araya gelerek aileleriyle birlikte hoş bir gün geçirebilecekler. Eğlencenin yanı sıra AÇEV’in çalışmalarına katkıda bulunmanın da mutluluğunu yaşayacaklar…
Bilet fiyatları 12 yaş üzeri çocuklar ve yetişkinler için 120.-TL, 3-12 yaş çocuklar için 60.-TL’dir. 0-3 yaş çocuklar etkinliğe ücretsiz katılabileceklerdir.
Bilet Satış: 0212 326 11 00 / 3305


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir