The Game’de Bumerang Rüzgarı Esti


İstanbul’un oyun merkezi The Game for Big Kids’te Bumerang’ın teknoloji blogger’ları, yani bizler video oyunlarının altını üstüne getirdik. Hürriyet’in Blogger servisi Bumerang’ın Deneyim Günleri kapsamında gerçekleşen etkinlik, birbirinden sevimli blogger’ları bir araya getirdi. 4 farklı oyun kategorisinde gruplar halinde bireysel yeteneklerimizi sergileme fırsatı elde ettik. Kazananlar ise, 1,3 ve 6 aylık üyelikler kazandı. Tabii ben fazla öne çıkmak istemediğim için oyunları kazanan ilk üçte yer almadım. Genç neslin önünü açmak bize düştü.

Çok güzel bir etkinlikti. Daha önce de Bumerang ile Batum’a seyahate gitmiştik. Tükiye’nin en kaliteli Bloggerlarını bir araya getiren Hürriyet Bumerang gerçekten çok güzel projelere imza atıyor. Bir kez daha teşekkürlerimisunuyorum.

The Game hakkında da biraz bilgi verecek olursak; İstanbul’da eşi benzeri olmayan bir konsepte sahip. Öncelikledekorasyonu muhteşem bir görünüme sahip. Sizi oyunların içerisinde hissettiriyor. Play Station’dan Wee’ye,Dart’tan Bilgisayar oyunlarına kadar farklı oyun çeşitleri mevcut. The Game aynı zamanda toplantılara, iş yemeklerine, kına gecelerine, hatta bekarlığa veda partisi için bile ayarlanmış. İstediğiniz şekilde
kullanma ve organize etme şansına sahipsiniz.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir